Szkolenie ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI Z KAMILĄ LUDWICZAK

Manifestuj szczupłość

Bezpłatne szkolenie w którym uczestniczyło ponad 6 tyś osób

Już teraz kliknij w link powyżej i wybierz dogodnym termin szkolenia.

DLA KOGO JEST TEN WEBINAR?

Dla wszystkich kobiet, które chcą na zawsze zmienić swoje ciało wprowadzając do swojego życia wypróbowane, chociaż nieŁATWE sposoby, które działają jak magia już od pierwszych dni.


Dla wszystkich kobiet, które pragną pożegnać się z kilogramami raz na zawsze, zbudować z sobą i jedzeniem wspaniałą i szczęśliwą relację, w której będą doświadczać zarówno radości z jedzenia jak i ze szczupłej sylwetki. Bez liczenia kcal i bez diet.


Dla wszystkich kobiet, które od lat walczą z nadwagą lub otyłością, która jest powodem ich złego samopoczucia i samooceny oraz przestają już wierzyć w to, że mogą schudnąć i pokochać na nowo swoje odbicie w lustrze.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA

Przeprowadzę Cię przez 7 kluczowych elementów manifestacji abyś i Ty mogła schudnąć i pozostać szczupłą. Dowiesz się jak można przeprogramować swoja rzeczywistość poprzez pracę z sobą na poziomi świadomym, nieświadomym oraz skuteczne działanie na poziomie mentalnym i fizjologicznym.


Dowiesz się jak schudnąć i pozostać szczupłą nawet jeśli wszystkie Twoje dotychczasowe diety, działania i treningi okazały się katastrofa pełna łez i wyrzeczeń.

Odkryjesz nieświadome i świadome przeszkody na drodze do szczupłej sylwetki oraz mity dietetyczne prowadzące do otyłości.


Poznasz największego wroga manifestacji szczupłości i dowiesz się jak nauczyć się dialogu pomiędzy umysłem świadomym i nieświadomym, naszym ciałem, energia wszechświata, dzięki której schudniesz bez diety oraz pozostaniesz szczupłą.


Formularz zapisu

Prowadząca:


Cześć,
Nazywam się Kamila Ludwiczak.
Zdrowy styl życia zgodny ze sobą prowadzę już od ponad 30 lat!
Od ponad 9 lat zawodowo pomagam moim podopiecznym.

I przez te 9 lat z mojej pomocy skorzystało już ponad 7000 kobiet!
Na początku swojej drogi ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku dietetyka, ze specjalizacją psychodietetyka.
A także studia drugiego stopnia na kierunku dietetyka kliniczna.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i uczę się nowych rzeczy, aby jeszcze bardziej kompleksowo pomagać moim podopiecznym (Coaching, seminaria psychoterapeutyczne w PIE, jestem hipnoterapeutą oraz trenerem hipnozy).

Przez 7 lat prowadziłam catering dietetyczny, co dało mi ogromną wiedzę w temacie organizacji potraw, dzięki czemu przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu.

Przeprowadziłam już ponad 2000 konsultacji online, dzięki czemu dokładnie zrozumiałam Wasze potrzeby i problemy, z którymi się zmagacie.

Na pytanie mojego męża "Czy Ty się kiedyś zatrzymasz Kamila?", odpowiadam że nie, na pewno nie, ponieważ żyję zasadą: "Dziel się wszystkim co masz, a będziesz miała jeszcze więcej".

Dlatego dzielę się moją wiedzą i pomagam kobietom schudnąć raz na zawsze!

Do zobaczenia.

Kamila

Referencje od moich Podopiecznych

Podczas konsultacji usłyszałam od nowej 

kursantki "Manifestuj Szczupłość, 

Cudownej Kobiety która miała "tysiące diet"

"od 10 dni nie jem słodyczy,
Duży wpływ miałaś Ty, tym że zakupiłam Kurs i z Tobą jestem 6 dni i nie jem żadnego pieczywa na śniadanie, jestem lżejsza, czuję że waga idzie w dół i najbardziej spada ona w ostatni tydzień, to już ponad 1,5h"


"rozumiem potęgę podświadomości i jak zobaczyłam Twoją reklamę to poczułam to"

 
"uwierz mi, że jesteś jedną z wielu osób gdzie kupowałam lub wchodziłam na webinary, ..... po pierwszych modułach jestem zachwycona, byłam na imprezie i pomimo słodkości na stole trzymałam się ..... i jestem mega zmotywowana"


Basia 

Daria

Dołącz do nas na tym inspirującym Szkoleniu i rozpocznij swoją drogę i Zacznij Manifestować Szczupłość!

Copyright 2023 © Kamila Ludwiczak

get access to the private webinar recording

Get Instant Access Now - Just enter your email below...

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close