Co otrzymasz w programie "Utrata Wagi na Własnych Warunkach"?

Indywidualną konsultację ze mną, podczas której znajdziemy dotychczasowe błędy i ustalimy twój plan działania krok po kroku, który zrealizujesz w programie.
Cykl szkoleń i warsztatów, które pomogą ci budować nowe, dobre nawyki żywieniowe. Zestaw kart pracy i workbooków ułatwi ci pracę nad nimi i pomoże utrzymać konsekwencję w działaniu. Dzięki nim z łatwością wyrobisz nowe nawyki żywieniowe i pozbędziesz się tych złych. Intuicyjnie ułożysz idealny dla ciebie plan żywieniowy dostosowany do twoich potrzeb.

Podczas szkoleń i warsztatów nauczysz się:

Jak komponować posiłki, aby jeść do syta i chudnąć bez liczenia kalorii i bez sztywnych diet.
Jak poprawić metabolizm i ukierunkować organizm na spalanie tkanki tłuszczowej.
Jak wprowadzać zmiany w żywieniu, aby stały się trwałymi nawykami.
Co jeść w restauracji, na wynos, podczas uroczystości rodzinnych i biznesowych.
Jak radzić sobie w awaryjnych sytuacjach, gdy brakuje czasu na wymyślne potrawy.
Jak skończyć z emocjonalnym jedzeniem i podjadaniem między posiłkami.
Jak być dla siebie najlepszym dietetykiem, mentorem i trenerem, budując silną motywację i konsekwencję w działaniu, dzięki czemu schudniesz i utrwalisz zmiany, aby pozostać szczupłą.
Jak skutecznie planować i wdrażać działania w życie bez przeciążenia, nawet jeśli masz mało czasu.

Otrzymasz zestaw narzędzi, dzięki którym wdrożysz proponowany plan nawet wtedy, gdy twoje życie jest wypełnione zajęciami od świtu do nocy.

Ponad 80 przepisów na szybkie, zbilansowane posiłki, które przygotujesz z łatwo dostępnych produktów z popularnych marketów.
Zestaw pomysłów na tworzenie posiłków z gotowych produktów.
Elastyczny plan żywieniowy, który będzie wsparciem i inspiracją w tworzeniu idealnego planu żywieniowego dla siebie i najbliższych.
Karty pracy i checklisty, które pomogą w tworzeniu rozwiązań żywieniowych dopasowanych do twoich potrzeb oraz procesu chudnięcia.
Indywidualną konsultację telefoniczną z trenerką personalną Dorotą, która dopasuje plan treningowy idealnie pasujący do twoich możliwości (stanu zdrowia, czasu, poziomu zaawansowania).
Zestaw medytacji prowadzonych oraz autohipnoz, które zaprogramują twoją podświadomość na nowe, korzystne dla ciebie wybory żywieniowe. Słuchanie medytacji codziennie przez 21 do 30 dni wywoła niesamowite zmiany w twojej podświadomości. Nowe nawyki staną się dla ciebie naturalne, jakby były z tobą od zawsze. Badania pokazują, że dobrze zaplanowane medytacje prowadzone przyspieszają wprowadzanie zmian, takich jak budowanie nowych nawyków żywieniowych, nawet 30 razy bardziej skutecznie niż standardowe metody.

Jeszcze ekstra bonusy

Zestaw medytacji prowadzonych oraz autohipnoz, dzięki którym zbudujesz nową relację ze sobą i swoim ciałem, stając się najlepszym przyjacielem i wsparciem dla siebie. Nauczysz się słuchać swojego ciała i wprowadzać działania korzystne dla twojego zdrowia i samopoczucia. Zrobisz to z lekkością, zadowoleniem i satysfakcją.
Hipoterapia odchudzająca, czyli zestaw nagrań z autohipnozami i sugestiami nastawionymi na efektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Sugestie te wpłyną na twoje podejście do odżywiania i aktywności fizycznej, pomagając ci w redukcji i utrzymaniu masy ciała.
Słuchając medytacji prowadzonych, zaczniesz z łatwością odżywiać się w sposób zgodny i naturalny, wspierający twoje chudnięcie i utrzymanie masy ciała.
zaczniesz odżywiać się mądrze, dbając o odpowiednią podaż składników odżywczych.
Zaczniesz jeść tylko wtedy, kiedy poczujesz prawdziwy fizyczny głód.
Przestaniesz się przejadać.
Przestaniesz podjadać między posiłkami.
Bez uczucia straty zrezygnujesz z przekąsek czy fast foodów, sięgając po nie tylko wtedy, gdy naprawdę będziesz mieć na nie ochotę, kontrolując z łatwością ilość spożywanych produktów.
Nagrania trafią do twojej podświadomości, wprowadzając cię w stan głębokiej relaksacji, podczas którego usłyszysz sugestie hipnotyczne i post-hipnotyczne, przyspieszające wdrażanie i utrwalanie nowych zmian w twoim życiu."

Dzięki programowi „Utrata wagi na własnych warunkach”:

Pozbędziesz się zbędnych fałd tłuszczu i kilogramów kilka razy szybciej, niż gdybyś szukała nowych diet i rozwiązań na własną rękę, które często kończą się efektem jo-jo.
Schudniesz i pozostaniesz szczupła, ponieważ trwale zmienisz nawyki żywieniowe, dopasowując plan działania do siebie i swojej codzienności.
Nauczysz się przygotowywać zdrowe posiłki bez potrzeby korzystania z dietetycznych karteczek i bez spędzania godzin w kuchni na gotowaniu wymyślnych dań dla siebie i dla rodziny.
Będziesz jeść zdrowo, regularnie i do syta, dzięki czemu osiągniesz wymarzoną sylwetkę, nie czując, że jesteś na diecie.
Zbudujesz w sobie pociąg do zdrowego żywienia i wyrobisz dobre nawyki, dzięki którym poradzisz sobie w różnych sytuacjach. Podczas wakacji, weekendów czy imprez zjesz do syta to, co lubisz, bez wyrzutów sumienia i ciągłego liczenia kalorii. Przestaniesz wracać z tych okazji z nadprogramowymi kilogramami.
Zbudujesz dobrą relację z jedzeniem, zaprzestając dzielenia go na wskazane i zakazane. To pozwoli ci inaczej podejść do słodyczy, słonych przekąsek czy fast foodów, tak aby nie były one przeszkodą w osiągnięciu i utrzymaniu szczupłej sylwetki.
Zaoszczędzisz mnóstwo czasu podczas przygotowywania posiłków.
Otrzymasz pełen pakiet narzędzi, dzięki którym z łatwością dostosujesz zalecenia do siebie, schudniesz i pozostaniesz szczupła.
Odzyskasz kontrolę nad jedzeniem, bo to ty będziesz decydować, co i kiedy jesz. Przestaniesz podjadać między posiłkami i objadać się przy suto zastawionym stole. Odkryjesz przyczyny swoich zachowań i je przeprogramujesz, dzięki czemu rozprawisz się z nimi raz na zawsze.
Dzięki indywidualnemu planowi treningowemu poprawisz swoją sprawność, kondycję i wymodelujesz ciało.
Poczujesz, że jesteś pełna energii. Twoja dieta będzie pozytywnie wpływać na twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Nawet jeśli coś wydaje się nowe, szybko stanie się nowym nawykiem. Dlaczego jestem taka pewna, że to z tobą zostanie? Ponieważ wiem, jak łatwo przeprogramować nawyk, jeśli wiesz, jak to zrobić.
Przestaniesz być uzależniona od sztywnych diet i planów treningowych, a jednocześnie osiągniesz swoje cele.
Poczujesz satysfakcję ze zmian, których dokonałaś, bo pozostaną one z tobą dzięki prostym strategiom, które będziesz kontynuowała z łatwością samodzielnie.
W końcu poczujesz się wolna od zakazów i nakazów, sztywnych planów treningowych i diet. Poczujesz się wolna, bo już nie będziesz miała poczucia, że to jedzenie rządzi tobą.

Ten program NIE jest dla Ciebie:

Jeśli nie chcesz trwale zmienić nawyków, które pozostaną z tobą na lata.
Jeśli szukasz szybkich rozwiązań na chwilę, które zniszczą twoje zdrowie i samopoczucie.
Jeśli nie chcesz zerwać z zajadaniem emocji poprzez podjadanie między posiłkami.
Jeśli myślisz, że to program, który działa jak czarodziejska różdżka i wszystko stanie się samo bez twojego zaangażowania.
Jeśli lubisz swoją otyłość i nie chcesz nic zmieniać.
Jeśli chcesz szybko schudnąć, mimo że wiesz, że pojawi się efekt jo-jo.
Jeśli chcesz dalej inwestować w diety, które nie działają, bo prawdziwa zmiana wymaga trwałej zmiany nawyków żywieniowych i zachowań.

Ten program jest dla ciebie

Jeśli straciłaś już nadzieję, że trwała zmiana nawyków w twoim przypadku jest możliwa.
Jeśli odchudzasz się od wielu lat i zawsze wracałaś do wyjściowej lub nawet wyższej masy ciała.
Jeśli pomimo stosowania diet i planów treningowych przez lata przytyłaś.
Jeśli czujesz, że straciłaś motywację i wytrwałość do działania.
Jeśli schudłaś, ale z trudem utrzymujesz swoją masę ciała lub czujesz, że zaczynasz tyć.
Jeśli chcesz trwale zmienić nawyki żywieniowe i zbudować pociąg do zdrowej żywności oraz zdrowego stylu życia.
Jeśli chcesz jednocześnie jeść normalnie i mieć wymarzoną sylwetkę bez ciągłego liczenia kalorii i bez ciągłych wyrzutów sumienia.
Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać szpecące twoje ciało fałdy tłuszczu, zbudować dobrą relację z jedzeniem oraz z własnym ciałem i zakończyć etap życia od diety do diety.

Utrata wagi na własnych warunkach....

To trzymiesięczny proces zmiany nawyków żywieniowych, skutecznych treningów, wsparcia i motywacji oraz programowania swojej podświadomości, abyś raz na zawsze opuściła błędne koło odchudzania.

Poznajmy Się!

Jestem Kamila Ludwiczak, ale moi przyjaciele często nazywają mnie"czarodziejką od odchudzania".

Nie mam może kaloryfera na brzuchu, ale w dziedzinie odchudzania potrafię rzucić kilka zaklęć, które gwarantują efekt!

Pasjonuję się samorozwojem. Mój mąż czasem czuje zazdrość z powodu moich kolejnych kursów, książek i badań naukowych, które absorbują moje życie. Twierdzi, że to obszar ludzi sukcesu.

Cieszę się, że ta pasja również mnie ogarnęła, pozwalając mi wprowadzać autorskie i skuteczne rozwiązania, dzięki którym moi klienci chudną bez konieczności stosowania diet i bez efektu jo-jo.

Zdumiewające, prawda?

Niektórzy znają mnie jako specjalistkę od zadań specjalnych, a inni osobiście przekonali się, jak to jest schudnąć i utrzymać szczupłą sylwetkę.
Potrafię zaszczepić w podświadomość pasję do zdrowego stylu życia.
Tak umiem również hipnotyzować w kierunku szczupłości, abyś mogła cieszyć się lekkością na zawsze.

Współpraca jest kluczowa, a ja mam przyjemność pracować z kobietami, dla których jestem ostatnią "deską ratunku" i mówią "Wróżko proszę pomóż mi osiągnąć cele i trwale schudnąć".

Dzięki osobistemu doświadczeniu, przekonują się o moim zaangażowaniu i wsparciu w drodze do szczupłości.

Jestem wdzięczna, że mogę im towarzyszyć i wspierać na każdym etapie.

Jeśli jesteś kobietą, która pragnie szczupłej sylwetki (niekoniecznie słodyczy czy chipsów) oraz zadowolenia z wyglądu, samopoczucia i zdrowia, porozmawiajmy o tym, jak i Ty możesz być jedną z tych 7000+ szczęśliwych kobiet.

Dzięki naszej współpracy możesz napisać na nowo swoją historię szczupłości, która będzie już na zawsze częścią Twojego życia! 

Utrata wagi na własnych warunkach

To program, w którym skutecznie schudniesz, nawet jeśli:

Stosowałaś różne diety i żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.
Masz słomiany zapał i pomimo chęci twoje działania szybko się kończą.
Jesz mało i ćwiczysz, a mimo to nie widzisz efektów swoich działań.
Masz wrażenie, że coś musi być z tobą nie tak, ponieważ tyjesz "z powietrza".
Przestajesz wierzyć, że utrata wagi w twoim przypadku jest możliwa.
Myślisz o sobie jako o beznadziejnym przypadku i obawiasz się, że już nikt i nic ci nie pomoże.
Straciłaś wiarę, że ktoś może zaoferować ci skuteczny i odpowiedni dla ciebie plan działania, dzięki któremu schudniesz i pozostaniesz szczupła.
Masz już dosyć gotowych planów i rozpisek, które działają tylko chwilę.
Czasami mówisz o sobie, że wiesz już wszystko o odchudzaniu, a jednak nadal jesteś zbyt duża.
Dajesz w kwestii żywienia i odchudzania świetne rady wszystkim wokół, ale sama nie potrafisz ich wdrożyć w życie.

OTO CO MÓWIĄ MOJE PODOPIECZNE!

To jedyny na polskim rynku program, który łączy psychodietetykę, trening i hipnoterapię.

W moim programie dopasujesz wszystkie działania do swoich indywidualnych potrzeb. 

Hipnoterapia stanie się twoim wsparciem we wprowadzaniu i utrwalaniu nowych nawyków, zachowań oraz działań. 

Otrzymasz ogromne wsparcie, wiedzę i wskazówki od mojego zespołu i ode mnie. 

To nie jest sucha teoria, lecz autorski program oparty na nauce oraz doświadczeniach moich i moich klientów. Program stanowi esencję mojej 10-letniej praktyki z osobami, które czuły się lub nazywały beznadziejnymi przypadkami.

Dzięki temu programowi zbudujesz swoją wewnętrzną siłę i motywac do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz pozbycia się zbędnych fałdów tłuszczu raz na zawsze. 

Będziesz mogła jeść to, co lubisz, jednocześnie czując się dobrze w swoim ciele, bez wyrzutów sumienia, liczenia kalorii i wymyślnych planów żywieniowych czy treningowych. 

Zyskasz wolność od zbędnych kilogramów, zakazów, nakazów, słodyczy, słonych przekąsek i podjadania między posiłkami.

Poznasz swoją „grubą ja” i „szczupłą ja”, które dotąd nie współpracowały ze sobą. 

Dzięki nowej relacji między nimi zbudujesz zdrową relację z jedzeniem i samą sobą, co pozwoli ci pozbyć się zbędnych kilogramów na zawsze. 

W końcu będziesz mogła ubierać się w to, co chcesz, a nie tylko w to, co ukrywa zbędne krągłości. 

Zachowasz swoją zredukowaną masę ciała, jednocześnie pozwalając sobie na to, co lubisz. Dzięki tym praktykom osiągniesz to z łatwością.

Dlaczego jestem tak pewna tego, co mówię? 

Ponieważ pomogłam nie tylko wielu innym osobom, ale także sobie. 

Kiedyś paczka ciastek w kuchennej szafce rządziła mną. Jadłam kompulsywnie, podjadałam między posiłkami, ulegałam zachciankom i dietetycznym kaprysom, a potem cierpiałam z wyrzutami sumienia. 


 Dziś jestem wolna, i tej wolności chcę nauczyć również ciebie. 

Free Download

Sign up to download the Expert Yoga Guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close