Bezpłatne szkolenie, środa 19.06.2024 19:00

Jak schudnąć 3 kilogramy w 10 dni, bez liczenia kalorii i rezygnacji ze słodyczy i Twojego ulubionego jedzenia?

Poznaj autorską metodę psychodietetyczki z 10 letnim doświadczeniem, która pomogła ponad 7000+ kobiet zrzucić zbędne kilogramy, bez korzystania z diet i co najważniejsze - bez efektów JO-JO! 

* Zapisując się na szkolenie oświadczam, że zapoznałam się z polityką prywatności i regulaminem. 
Chcę otrzymać dostęp do webinaru i otrzymywać newsletter z informacjami dot. bezpłatnych i płatnych produktów zgodnie z Regulaminem newslettera

Dowiesz się jak zgubić 3 kg w 10 dni bez karteczek z dietami, bez liczenia kcal i jedząc to co lubisz. Nawet jeśli nie masz czasu na stanie godzinami w kuchni a Twoja doba się kurczy zamiast rozciągać.
Poznasz 3 strategie dzięki którym rozprawisz się raz na zawsze z emocjonalnym jedzeniem i podjadaniem między posiłkami, podjadaniem słodyczy lub słonych przekąsek nawet jeśli obawiasz się, że jesteś „beznadziejnym przypadkiem”.
Dowiesz się jak utrzymać motywację w odchudzaniu aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę pomimo, ze była ona Twoim słabym punktem.

Poznajmy Się!

Jestem Kamila Ludwiczak, ale moi przyjaciele często nazywają mnie"czarodziejką od odchudzania".

Nie mam może kaloryfera na brzuchu, ale w dziedzinie odchudzania potrafię rzucić kilka zaklęć, które gwarantują efekt!

Pasjonuję się samorozwojem. Mój mąż czasem czuje zazdrość z powodu moich kolejnych kursów, książek i badań naukowych, które absorbują moje życie. Twierdzi, że to obszar ludzi sukcesu.

Cieszę się, że ta pasja również mnie ogarnęła, pozwalając mi wprowadzać autorskie i skuteczne rozwiązania, dzięki którym moi klienci chudną bez konieczności stosowania diet i bez efektu jo-jo.

Jeśli jesteś kobietą, która pragnie szczupłej sylwetki (niekoniecznie słodyczy czy chipsów) oraz zadowolenia z wyglądu, samopoczucia i zdrowia, porozmawiajmy o tym, jak i Ty możesz być jedną z tych 7000+ szczęśliwych kobiet.

Dzięki naszej współpracy możesz napisać na nowo swoją historię szczupłości, która będzie już na zawsze częścią Twojego życia!